Koreański od podstaw – kurs online

# # #

Koreański od podstaw – kurs online

1 godzina
Początkujący

KURS ROZPOCZYNA SIĘ WE WRZEŚNIU 2023.

ZAPISY STARTUJĄ W LIPCU 2023.

Kurs języka koreańskiego od podstaw to program nauczania, który zapewnia uczniom solidne podstawy w nauce języka koreańskiego, skupiając się na nauce podstawowych elementów gramatycznych, słownictwa oraz wymowy.

Podczas kursu uczniowie poznają koreański alfabet Hangul, który służy do zapisywania koreańskiej wymowy. Dzięki temu uczniowie będą mogli czytać i wymawiać koreańskie słowa oraz rozumieć ich znaczenie.

Kolejne lekcje skupiają się na nauce podstawowych struktur gramatycznych, takich jak czasowniki, przymiotniki i zaimki. Uczniowie będą również uczyć się podstawowych zwrotów i wyrażeń, które pomogą im w codziennej komunikacji, takich jak przywitania, pytania o drogę, zakupy i jedzenie.

Wraz z postępem w kursie, uczniowie będą wprowadzani do bardziej zaawansowanych tematów gramatycznych i słownictwa, które pozwolą im na komunikowanie się w bardziej złożonych sytuacjach. Kurs może również obejmować naukę pisania koreańskich znaków oraz rozumienie podstawowych form języka koreańskiego, takich jak koreański dialekt standardowy.

Kurs języka koreańskiego od podstaw umożliwia także praktykowanie umiejętności językowych, dzięki różnym ćwiczeniom i zadaniom, które pozwalają uczniom na rozwijanie swoich umiejętności w mowie, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. Na końcu kursu, uczniowie powinni być w stanie swobodnie porozumiewać się w języku koreańskim oraz zrozumieć podstawowe teksty i dialogi.

Kurs języka koreańskiego od podstaw jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie nauki koreańskiego, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia z językami obcymi. Oferuje solidne fundamenty w koreańskiej gramatyce i słownictwie oraz umożliwia rozwijanie umiejętności w mowie, słuchaniu, czytaniu i pisaniu.