Koreański od podstaw – kurs online

# # #

Koreański od podstaw – kurs online

1 godzina
Początkujący

KURS ROZPOCZYNA SIĘ W LIPCU 2024.

ZAPISY STARTUJĄ W MAJU 2024.

 

ZAPISZ SIĘ

 

🕒 Czas zajęć: Godzinna lekcja raz w tygodniu, korzystając z platformy Teams.

💰 Koszt: 280 zł miesięcznie.

📖 Poziom: początkujący

 

Interesujesz się kulturą koreańską? Planujesz odwiedzić Koreę w najbliższym czasie? A może chciałbyś/chciałabyś nauczyć się podstawowych zwrotów, aby zacząć rozumieć swoje ulubione dramy? Nasz kurs języka koreańskiego od podstaw jest w stanie Ci to umożliwić!  

Jeżeli boisz się, że nie podołasz nauce języka azjatyckiego przez jego skomplikowane pismo, nic bardziej mylnego! Język koreański posługuje się alfabetem, którego wspólnie nauczymy się na pierwszych zajęciach. Będziesz w stanie czytać i pisać po zaledwie kilku godzinach wspólnej nauki.  

W naszym kursie języka koreańskiego od podstaw korzystamy z autorskiego podręcznika. Zebraliśmy materiały tak, aby tworzyły one solidną bazę do nauki dla naszych kursantów. Na naszych zajęciach staramy się rozwijać wszystkie umiejętności językowe, dlatego słownictwo i gramatykę praktykujemy poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania, które pozwalają uczniom na rozwijanie swoich umiejętności w mowie, słuchaniu, czytaniu i pisaniu.  

Nauczymy się wspólnie podstawowych zwrotów i wyrażeń, które pomogą Ci w codziennej komunikacji – będziesz mógł bez wahania zapytać o drogę, zrobić zakupy oraz zamówić jedzenie w restauracji. Z biegiem czasu będziemy poznawać coraz bardziej zaawansowane słownictwo i struktury gramatyczne.  

Dbamy o to, żeby każdy uczeń czuł się swobodnie na naszych zajęciach. Zapewniamy przyjazną atmosferę z doświadczonymi lektorkami, które swoją pasją do Korei zarażają również swoich uczniów.